Mieszkanie pracownicze położone w centrum Kłaju, nieopodal Niepołomic
Kłaj

Cena: 700 zł

Szczegóły oferty

Symbol
1/ALK/OPW
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Powiat
wielicki
Gmina
Kłaj
Miejscowość
Kłaj

Galeria zdjęć

Opis

ALOKUM Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem mieszkanie pracownicze położone w centrum Kłaju, nieopodal Niepołomic.

Komfortowe, nowo odremontowane mieszkanie w budynku z osobnym wejściem na parterze, z bardzo dobrą komunikacją, z przeznaczeniem na kwatery pracownicze.

Powierzchnia ok. 65m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, łazienki, toalety, kuchni, holu. Przed wejściem znajduje się parking i miejsce do odpoczynku w ogrodzie. Mieszkanie jest w pełni wyposażone m.in. pralka, lodówka, piekarnik, zmywarka.

Budynek w samym centrum Kłaju w spokojnej okolicy. Ma doskonałą lokalizację: 3min. drogi do Puszczy Niepołomickiej, 10 min. do Niepołomic, ok. 21 min. do Krakowa, w pobliżu autostrada A4, Stacja kolejowa, zakład opieki zdrowotnej, sklepy, restauracje, kościół, szkoła.

Cena 700zł / za 1 os. ( max 7 osób )
media w cenie
Kaucja za jeden miesiąc
______________________________
KONTAKT W SPRAWIE OFERTY:
ALOKUM Nieruchomości
Magdalena Kizlich-Łanoszka
Tel. 793 123 106
Doświadczenie, Zaufanie, Profesjonalizm
#mieszkanienawynajem #mieszkanie #mieszkaniepracownicze #dom #okazjacenowa #agencjanieruchomości #nieruchomoscipremium #agentnieruchomości #nieruchomość #alokumniepolomice #alokumnieruchomosci
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Lokalizacja

Opiekun oferty

Masz pytania odnośnie tej oferty?
Skontaktuj się ze mną