Usługi

Pośrednictwo nieruchomości 

Coraz więcej osób dostrzega, że sprzedaż oraz wynajem mieszkania, domu lub lokalu użytkowego przebiega znacznie sprawniej, gdy powierza się te obowiązki sprawdzonemu biuru nieruchomości. Od 2007 roku zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, czyli w transakcjach kupna, sprzedaży oraz najmu. Nasi profesjonalni i doświadczeni agenci cieszą się dużym zaufaniem wśród klientów. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami.

Kompleksowa obsługa

Jako profesjonalny pośrednik w sposób rzetelny przygotowujemy dokumentację do każdej transakcji, wyceniamy nieruchomość, weryfikujemy stan prawny i techniczny. Co więcej, oferujemy również nasze wsparcie podczas promocji nieruchomości. Aranżujemy wnętrza budynków mieszkalnych i lokali użytkowych na potrzeby prezentacji, przygotowujemy profesjonalną sesję zdjęciową. Dodatkowo, zarządzamy w sposób kompleksowy transakcją w imieniu klienta, czyli przygotowujemy strategię sprzedaży lub najmu oraz stale monitorujemy zainteresowanie daną ofertą.

Usługi dodatkowe

W ramach usług dodatkowych polecamy również klientom współpracujące z nami sprawdzone biuro geodezyjne, zajmujące się wykonywaniem pomiarów geodezyjnych, niezbędnych do rozpoczęcia budowy obiektu na danym terenie. Na życzenie klientów projektujemy również wnętrza, czuwamy nad procesem aranżacyjnym pomieszczeń.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.