Wynajem i najem nieruchomości

Chcesz wynająć nieruchomość? Dobrze trafiłeś! 
 
Nasi agenci znajdą dla Ciebie szybko, korzystnie i co najważniejsze bezpiecznie Najemców. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Zajmujemy się najmem nieruchomości prywatnych i komercyjnych. 
Przygotujemy profesjonalną sesje zdjęciową oraz home stading aby jak najkorzystniej zaprezentować Twoją nieruchomość. 
Doskonale znając lokalny rynek – zaproponujemy najbardziej intratną cenę dla Twojej nieruchomości. 

wynajem nieruchomości niepołomice

 
 

Wynajem nieruchomości Niepołomice

Zaufało nam wielu Klientów powierzając nam swoje domy, mieszkania, lokale użytkowe lub komercyjne na wynajem. 
Z całą pewnością znajdziesz coś w naszej ofercie co będzie spełniało Twoje indywidualne potrzeby mieszkaniowe lub biznesowe. Przeprowadzimy Cię bezpiecznie przez proces zawarcia umowy najmu i objęcia lokalu w posiadanie. 

Wynajem i dzierżawa nieruchomości to proces, w którym osoba fizyczna lub podmiot wynajmuje lub dzierżawi nieruchomość od innej osoby fizycznej lub podmiotu. Umowa najmu lub dzierżawy jest zazwyczaj na określony czas, po którym nieruchomość jest zwracana właścicielowi. Istnieje wiele różnych rodzajów umów najmu i dzierżawy, a warunki mogą się różnić w zależności od rodzaju nieruchomości, lokalizacji i długości umowy.
Umowy najmu i dzierżawy są często stosowane, gdy osoba fizyczna lub podmiot chce korzystać z nieruchomości w określonym celu, takim jak wynajem pod biuro, wynajem powierzchni handlowej lub chęć zamieszkania w nieruchomości.

 

Pośrednictwo najmu i wynajmu nieruchomości

Kompleksowo zajmujemy się pośrednictwem nieruchomości. Pomagamy w bezpiecznym najmie oraz wynajmie domów, mieszkań lub lokali użytkowych, a także w załatwieniu wszystkich, niezbędnych formalności prawnych. 

Nawiązując współpracę z naszym biurem, mogą Państwo liczyć na wsparcie na każdym etapie transakcji. Przede wszystkim przygotowujemy odpowiednio nieruchomość pod wynajem oraz dbamy o to, aby znaleźć odpowiednich i zgodnych z Państwa oczekiwaniami najemców. Klientom, którzy szukają mieszkania lub domu na wynajem, jesteśmy w stanie zaproponować szereg spełniających ich oczekiwania nieruchomości. Wszystkie lokale są przez nas sprawdzane, dokładnie analizujemy ich stan prawny.

 

Bezpieczna transakcja najmu i wynajmu nieruchomości

Gwarantujemy bezpieczną transakcję. Pomagamy w przygotowaniu umów najmu oraz jesteśmy obecni w trakcie podpisywania niezbędnych dokumentów u notariusza.
Skorzystanie z pomocy profesjonalnego biura w przypadku najmu i wynajmu nieruchomości pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

wynajem nieruchomości niepołomice