Zakup nieruchomości

Szukasz domu, mieszkania, lokalu lub działki ? Dobrze trafiłeś ! 

Zakup nieruchomości Niepołomice

Szukasz możliwości zakupu nieruchomości? Nie szukaj dalej niż ALOKUM. Nasz doświadczony zespół poprowadzi Cię przez proces poszukiwania i zakupu idealnej nieruchomości. Mamy szeroki wybór dostępnych nieruchomości i będziemy pracować z Tobą, aby znaleźć tą, która spełnia Twoje potrzeby i mieści się w określonym budżecie. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia doskonałej obsługi klienta, my będziemy z Tobą na każdym kroku.

Zakup domu, mieszkania

Samodzielny zakup wymarzonego, dopasowanego do własnych preferencji domu lub mieszkania jest wyzwaniem, pochłaniającym mnóstwo czasu i energii. Nasi pośrednicy z ALOKUM od wielu lat specjalizują się w obrocie nieruchomościami, dlatego znalezienie odpowiedniego lokum, spełniającego oczekiwania klienta nie stanowi dla nich problemu. 


Zakup nieruchomości z ALOKUM - jak wygląda współpraca?

Każdą propozycję ofertową analizujemy z uwzględnieniem Państwa wytycznych. Następnie przedstawiamy wybrane propozycje, wyszczególniając ich plusy oraz minusy. Po wybraniu przez Państwa kilku nieruchomości, sprawdzamy szczegółowo ich stan faktyczny oraz prawny. Czynności te pozwalają zweryfikować, czy sfinalizowanie zakupu danej nieruchomości przebiegnie bez większych problemów.

W ramach usług pomagamy również w wynegocjowaniu dobrej ceny zakupu oraz w znalezieniu korzystnego kredytu hipotecznego. Jeśli zdecydują się Państwo na zakup, przygotujemy umowę przedwstępną oraz pomożemy załatwić wszelkie formalności u notariusza.

Zapraszamy do współpracy z nami. Nasi specjaliści służą pomocą i doradztwem.zakup nieruchomości niepołomice

Nasz profesjonalny Zespół znajdzie ofertę specjalnie dla Ciebie. Przedstaw nam swoje oczekiwania a z pewnością znajdziemy ofertę najbardziej dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Znając aktualne trendy rynku doradzimy w co zainwestować aby transakcja przyniosła oczekiwane korzyści.

zakup nieruchomości niepołomice